Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Ліквідація терористичного угрупування ДНР триває

Новини

Ліквідація терористичного угрупування ДНР триває

1754a68b-81ad-40fd-b693-a9f0addff325_tv_w640_h360_sВідбувається планова операція по ліквідації терористичного угруповання ДНР під головуванням кримінального авторитету на прізвисько «Чечен». Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Район проведення операції в центрі Маріуполя оточений. В операції приймають участь підрозділи Нацгвардії України, спецпідрозділи МВС «Азов» та «Дніпро-1». Блок-пост навколо Маріуполя забезпечують збройні сили.

 – Усі ключові опорні пункти терористів на цей час взято під контроль. Підбитий БРДМ, знищені снайперські точки терористів. Звільнені захоплені будівлі. Наразі триває знешкодження знайденого фугасного снаряду, який був закладений терористами на вулиці Георгієвській у центрі Маріуполя. На місці працюють спеціалісти вибухо-технічної служби, – повідомляє АрсенАваков.

Чотири бійця спецпідрозділу поранені, один з них у важкому стані. Наразі вулиця Георгієвська звільнена від терористів, йде прочісування навколишніх дворів приватного сектору. Спецоперація триває.

Джерело: mvs.gov.ua

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх