Наші контакти

  Колона – Cайт громадської журналістики

  Новини

  Ахметов – спонсор сепаратистів – говорить Губарєв

  Самопроголошений “народний губернатор” Донбасу Павло Губарєв заявив, що дві третини проросійських активістів були на утриманні в олігарха, і що саме Ахметов – спонсор сепаратистів.

  Про це він сказав в інтерв’ю “Російській газеті”.

  Губарєв зазначив, що коли Партія регіонів втратила довіру жителів південно-східних областей України, “в цих умовах почали з’являтися лідери так званого народного ополчення у всіх містах”. Тоді партія влади та олігархи стали використовувати “зручні для них кошти підкупу”, заявив Губарєв.

  Він вважає, що мова йде, скоріше, про підкуп.

  “Виявилося, що дві третини з активістів вже на утриманні олігарха Ахметова. Дуже невелика група осіб зберігала вірність ідеї, але при цьому все одно брала гроші. Гроші брали всі!”, – заявив Губарєв.

  На питання, чи говорить він про ситуацію до свого арешту, Губарєв відповів ствердно.

  31-річний чоловік нагадав, що до арешту був політично активний всього 10 днів. А до цього він “промоніторив ополченців”, в результаті чого і виявив, що Ахметов – спонсор сепаратистів.

  “Половина ополченців продалася, половина боїться. Але я побачив людей, з якими ми все-таки знайшли точки дотику, і вони надали мені впевненість, що можна діяти”, – розповів Губарєв.

  Він додав, що тоді вирішив виступити на сесії міської ради 27 лютого, на якій і висловив думку про необхідність проведення референдуму.

  Він заявив про намір і далі критикувати існуючі порядки і владу.

  “Ми 20 років цієї нашої регіональній східній еліті прощали злодійство. 20 років ми за них наполегливо голосували. Це відбувалося не тому, що ми їм довіряли, просто альтернативні політичні проекти, які з’являлися на сході, або поглиналися Партією регіонів, або відбувався процес злиття, як це було з Ігорем Марковим, Сергієм Тігіпком”, – додав він.

  Нагадаємо, “народним губернатором” Донбасу Губарєв був обраний 1 березня. Через три дні управління Служби безпеки України в Донецькій області порушило проти нього кримінальну справу, звинувативши в діях, спрямованих на захоплення державної влади та зазіханні на територіальну цілісність країни. 7 березня Шевченківський районний суд Києва заарештував Губарєва на два місяці. За час перебування в СІЗО він кілька разів оголошував голодування. 7 травня ополченці Слов’янська обміняли трьох співробітників СБУ, захоплених ними в полон, на Губарєва.

  Джерелоglavcom.ua

  Відкрити матеріал


  Прокоментувати

  Leave a Reply

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Вверх