Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Двоє лучан отримали нагороди першості у національному веломарафоні

Двоє лучан отримали нагороди першості у національному веломарафоні

Західна Україна

Двоє лучан отримали нагороди першості у національному веломарафоні

Двоє лучан отримали нагороди першості у національному веломарафоніДвоє лучан отримали нагороди першості у національному веломарафоні.

Лучани Сергій Ройко та Володимир Тимощук – учасники команди “Western Express”, яка перемогла у першому Національному флеші (командних змаганнях) типу “Vélocio Flèche”.  Він розпочався 26 квітня о 9:00 годині і тривав добу.

Двоє лучан отримали нагороди першості у національному веломарафоні. В Україні такі змагання провели вперше. Їх організатором був клуб “Вперед, Рандоннери!” Рандоннерами називають велосипедистів, які долають довгі дистанції за певний проміжок часу.

Учасники веломарафону мали 24 години для того, щоб подолати відстань, зазначену ними раніше. За правилами, довжина дистанції мала бути не менше 360 км. Команда “Western Express”, в якій, крім лучан, учасниками були Євген Куценко з Києва та Петро Ясинський з Нетішина, мусила  подолати відстань від Києва до Харкова (тобто 488 км)  за добу і не пізніше, пишуть “Хроніки Любарта”.

Двоє лучан отримали нагороди першості у національному веломарафоні. Команда переможців  була на місці призначення ще за півтори години до вказаного часу, і при цьому дистанція, яку вони проїхали – найдовша з дистанцій усіх інших учасників.

“Їхали всю ніч. Часом, коли замерзали, то зупинялися випити чаю, зігрітися. Під Полтавою стали в кафе, аби поїсти галушок. Чуємо, гімн грає. То навіть встигли подивитися бій Кличка”, – пригадує Сергій Ройко.

Згодом переможці отримають медалі  та сертифікати з Франції про подолання дистанції. Раніше, аби отримати такі сертифікати, треба було їхати на змагання за кордон.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top