Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Анджеліна Джолі та Бред Пітт хочуть усиновити дитину з Сирії

Зображення ілюстративне

Новини

Анджеліна Джолі та Бред Пітт хочуть усиновити дитину з Сирії

Анджеліна Джолі та Бред Пітт котрі вже мають 6 дітей, (троє біологічних та троє усиновлених) хочуть усиновити ще одну маленьку дівчинку або хлопчика з Сирії. “Нове личко за обіднім столом зробить мене ще щасливішою”, – відповіла Анджеліна.

Діловий партнер пари розповів британській газеті “The Express”, що Анджеліна і Бред хочуть усиновити з Сирії маленьку дівчинку або хлопчика.
“Вона була зворушена до сліз, тяжким становищем молоді, сиріт в сирійському конфлікті,- повідомляє “The Express”, – “Тепер вона розібралась з проблеми зі здоров’ям. Вони з Бредом вважають, що настав час прийняти іншу сироту звідти, швидше за все дочку.”

анджеліна джолі та бред пітт

Джерело: i.dailymail.co.uk

В якості посланця Верховного комісара ООН у справах біженців Анджеліна відвідала більше 6 сирійських таборів біженців і була очевидцем звірств, що відбуваються в цій сфері в світі.

Близько 70 тисяч дітей втратили своїх батьків з них більше чотирьох тисяч втратили обох батьків, які приймали участь у громадянській війні за що були кинуті у в’язницю або вбиті.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ НОВИН – ТАБЛОЇД

Пара планує всиновити дитину до кінця літа 2015 року, – повідомляє “The Express”.

Нагадуємо, що через загрозу ракової пухлини , Анджеліні видалили яєчники і фаллопієві труби після чого вона більше не може мати дітей.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх