Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Звільнили суддю, який їздив п’яним

Михайло Ротмістренка Звільнили суддю, який їздив п'яним

Західна Україна

Звільнили суддю, який їздив п’яним

Вища рада правосуддя ухвалила рішення, щодо звільнення Михайла Ротмістренка з посади судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Згідно рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 2 жовтня 2017 року було ухвалено рішення № 3075/2дп/15-17, згідно якого Ротмістренко мав бути притягнений до дисциплінарної відповідальності з застосуванням дисциплінарного стягнення у виді внесення подання Вищій раді правосуддя про звільнення його з посади судді.

Ротмістеренко подавав скаргу до Вищої Ради правосуддя на зазначене рішення, про те рішення було залишено без змін і уже 6 квітня до Вищої ради правосуддя надійшло подання від Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, щодо звільнення Михайла Ротмістренка з посади судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Слід нагадати, що Ротмістренком було вчинене адміністративне правопорушення , а саме керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Згідно постанови Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 25 листопада 2016 року у справі № 303/5217/16 було встановлено, що у серпні 2016 року суддя Михайло Ротмістренко керував автомобілем BMW у стані алкогольного сп’яніння. У його крові було виявлено 2,4 проміле алкоголю, даний показник перевищує допустиму норму в 11 разів. Про те тоді суд закрив провадження у справі Ротмістренка, у зв’язку з закінченням строків накладання адміністративних стягнень, які передбачені статтею 38 КУпАП.

У грудні 2016 року у ЗМІ було оприлюднено інформацію, щодо повторного вчинення суддею Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Михайлом Ротмістренком адміністративного правопорушення, яке знову ж було пов’язане з керуванням транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Зважаючи на зазначене Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Михайла Ротмістренка з посади судді ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Дана інформація повідомляється на сайті Вищої правосуддя.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх