Колона – Cайт громадської журналістики

Зустрічаєм диво – Воскресіння Христове

За роботами, за турботами Чистий Четвер пролетів дуже швидко. На порозі Великдень і всі люди в очікуванні свята. Приготування ідуть повним ходом. Все повинно бути чистим: оселя, подвір’я, сад, а головне – душа.

 Хоча ситуація в країні складна, життя все ж продовжується. Через різкий скачок цін на товари, люди змушені обмежувати свої запити. Майже всі визнають, що список страв цього року скоротився. Дехто з усмішкою додає, що переїдання шкідливе для організму, тож все має бути в міру.

За християнськими традиціями, тим, хто ще не встиг посповідатись, варто в ці дні виділити час для цього обряду, щоб з чистою душею зустріти найбільше чудо  – Воскресіння Христове. Хоча весна не надто тішить погодою, атмосфера все ж наскрізь просякнута очікуванням дива. Господині готують всі інгредієнти, для випікання смачної Пасхи. А тим, в кого нема можливості проявити кулінарні таланти не варто хвилюватись, адже у кожному супермаркеті можна знайти різноманітні вироби на свій смак. Не обійтись також без крашанок і писанок,які найкраще виготовляти напередодні неділі всією сім’єю. Також в ці дні слід спом’янути тих, хто відійшов у вічність.

З вірою в душі й надією у серці йдемо в новий день, не забуваючи про страсті Христові і про істину суть Великого Дня.

Автор – Мар’яна Підодвірна.

Exit mobile version