Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Журналістка “СТБ” зірвала запис інтерв’ю з Володимиром Парасюком колезі в Верховній Раді України + Відео

Україна

Журналістка “СТБ” зірвала запис інтерв’ю з Володимиром Парасюком колезі в Верховній Раді України + Відео

Журналістка телеканалу «СТБ» Юлія Янчар в кулуарах Верховної Ради України зірвала запис інтерв’ю журналіста інформаційного порталу «Соціальна країна» Миколи Різника з нардепом Володимиром Парасюком.

В процесі інтерв’ю Янчар підійшла до них і заявила, що журналіст є працівником російського телеканалу НТВ. Коли він Різник запитав на чому грунтуються такі висновки, журналістка заявила, що його мікрофон чортий та без логотипів редакції, тому «він нікого не обдурить». Дивує те, що нардеп Парасюк не перевіривши припущення Янчар зразуж повірив журналістці і навіть почав погрожувати Різнику.

Коли журналіст показав акредитаційне посвідчення Верховної Ради, де вказується, що він працює на портал «Соціальна країна», на що Юлія Янчар посміялась з журналіста. Схоже на те, що журналісти каналів відомих всім олігархів вже звикли ставитись з неповагою до колег, що працюють в маловідомих виданнях.

Микола Різник розповів, що більш всього звертатиметься до суду за фактом перешкоджання журналістській діяльності, якщо журналістка та народний депутат не вибачаться за свою поведінку.

Сайт громадської журналістики

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх