Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Єгор Грушин планує вирушити у всеукраїнський тур +ВІДЕО

Головне зображення ілюстративне

Львів

Єгор Грушин планує вирушити у всеукраїнський тур +ВІДЕО

Відомий український піаніст-неокласик Єгор Грушин вирушить у всеукраїнський концертний тур в підтримку свого нового альбому DOMINICANO. Восени композитор відвідає 8 міст країни, де презентує власні композиції, що увійшли до свіжої платівки.

Організатором туру є львівське концертне агентство LaFest Production. Разом із Єгором Грушиним на одній сцені виступатимуть Роксолана Пахолків (віолончель) та Анна Бура (скрипка), які є неодноразовими лауреатами міжнародних музичних конкурсів. Поєднання цих інструментів органічно доповнить фортепіанні партії та надасть їм нового мелодійного звучання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У РІВНОМУ ВІДБУДЕТЬСЯ СВЯТО ВИШИВАНКИ ТА БОРЩУ
Музиканти відвідають Хмельницький (27.10), Вінницю (28.10), Черкаси (29.10), Київ (30.10), Рівне (31.10), Тернопіль (01.11), Одесу (02.11) та Львів (10.12). У кожному місті виконавці обіцяють гостям неповторну атмосферу та справжнє естетичне задоволення від якісної інструментальної музики.

«Цей тур буде відрізнятись від усіх попередніх. Вперше я виступлю разом із віолончеллю та скрипкою – в такому складі композиції раніше не виконувались ніде. Ми всі з нетерпінням чекаємо виступів та зустрічей із нашими шанувальниками, адже кожна така зустріч заряджає енергією та ентузіазмом. І мотивує працювати ще краще та ще більше», – розповів Єгор Грушин.

Нагадаємо, що Єгор Грушин входить до списку ТОП-200 найкращих неокласичних композиторів за версією міжнародного порталу Reverbnation. В 2012 році видав свій дебютний інструментальний альбом «Inside», а в 2013 році випустив нову платівку «Absolution».

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх