Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Янукович підписав 5 ухвалених в четвер законів – ЗМІ

Янукович

Західна Україна

Янукович підписав 5 ухвалених в четвер законів – ЗМІ

Президент Віктор Янукович підписав п`ять законів, ухвалених Верховною Радою в четвер, 16 грудня.

Про це ZN.UA повідомило джерело в патронатної службі президента, пише Українська правда.

Офіційної інформації про це на сайті глави держави поки немає.

Йдеться про закон “Про внесення змін до закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян” (автори – регіонали Володимир Олійник і Вадим Колесніченко).

Крім того, згідно з інформацією, підписаний закон про зміни до регламенту Верховної Ради (щодо спрощення процедури зняття недоторканності з депутатів) і закон “Про відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі”.

Також, за інформацією джерела, підписаний закон щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів і закон про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо заочного кримінального провадження.

Разом з тим, як повідомило ZN.UA високопоставлене джерело в Партії регіонів, “95 % депутатів з фракції самі не знали, за що їм запропонував Янукович”.

Тому ж невеликій кількості членів фракції, які запитували голови Ради Володимира Рибака про доцільність їхнього голосування, спікер відповів, що на прийнятті цих законів наполягав президент при особистій зустрічі.

У четвер більшість у Верховній Раді ухвалила низку законів без обговорення і без участі депутатів від опозиції, голосами членів фракцій Партії регіонів, КПУ, а також деяких позафракційних.

За частину цих законів голосували відразу за основу і в цілому, і без електронної системи – підняттям рук.

Опозиція вже назвала голосування в Раді “державним переворотом” який робить Янукович.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації


Вверх