Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Янукович-молодший вийшов з Партії регіонів , бо втомився від брехні

Політика

Янукович-молодший вийшов з Партії регіонів , бо втомився від брехні

Віктор Вікторович Янукович заявив про вихід з “колись рідної” Партії регіонів, бо вона деградувала. Янукович-молодший заявляє, що не хоче бути співучасником геноциду власного народу.

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

Є такий гарний вираз – ніколи не брешуть більше, ніж під час війни і перед виборами. Ви всі свідки, дорогі друзі, скільки брехні і фальші звалилося на наші вуха і голови з усіх боків. Скільки згубних кроків і заяв зроблено! Я від цієї брехні втомився. І прийняв єдине правильне рішення – залишити партію і фракцію Партії регіонів “, – написав він.

Янукович-молодший пише, що публічно обгрунтовує своє рішення, щоб запобігти спекуляціям.1387786739_282

По-перше, відбулося переродження партії (або виродження, якщо буде завгодно). ПР, колись рідна партія, якій я віддав більше десяти років, переживши з нею багато злетів і падінь, деградувала і стала слухняним інструментом в руках катів свого народу“, – заявив він.

По-друге. Якщо багато моїх однопартійців пішли на компроміс із совістю заради збереження мандатів і якихось благ, то моя совість і моя честь не дозволяють мені затримуватися в рядах такої партії. Я не хочу і не буду співучасником геноциду власного народу та інших злочинних дій, мовчазно підтримуваних залишком партії!“, – написав Янукович-молодший.

За його словами, у ПР залишилися ще люди, які “заслуговують глибокої поваги, просто їх голосів не чути за загальним виттям шакалів. У тренді, як кажуть, інша думка”.

Бог і час нас всіх розсудять. А зараз потрібно думати про інше: про країну, яка розвалюється, та її страждаючих громадян – наших виборців, якщо хтось про це взагалі пам’ятає“, – резюмував він.

Джерело:  Ipress

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх