Колона – Cайт громадської журналістики

Яка вартість агітаційних матеріалів у ЗМІ Рівненщини?

З наближенням виборів у наших стрічках новин з’являється все більше інформації про політиків. Інколи це аналіз їхніх передвиборчих програм, дій, або ж агітаційних лозунгів, про те дуже часто це звичайна реклама у якій кандидата представляють виключно позитивним, а самі матеріали є рекламними.

У статті використані матеріали громадської мережі ОПОРА в Рівному, яка проаналізувала вартість агітаційних матеріалів у ЗМІ Рівненщини. 

За даними громадської мережі найдорожчою для політиків є поява на телеканалі «Рівне 1»  де одна секунда ефіру вечором коштує 36 гривень. Щодо денного ефірного часу то він оцінюється у 24 гривні за секунду, а ранішній у 12 гривень. Ефір у денний та вечірній час у 24 гривні за секунду.

На телеканалі «Сфера ТВ» одна секунда ефірного часу коштує 19 гривень. Для того щоб телеканал показав сюжет потрібно витратити 8 тисяч гривень, за таку ж суму можна стати і гостем програми.

Телеканал  «РИТМ»  оцінив одну секунду свого ефірного часу у 15 гривень.

Серед телеканалів найдешевшою є секунда ефірного часу на суспільному мовнику «UA:Рівне» – 2,95 грн.

Серед радіостанцій найбільша вартість секунди ефірного часу на у Радіо Трек – 15 гривень. На радіостанції «РИТМ-FM» – 7 грн., а на Українському Радіо Рівне – 1,39 грн.

Серед друкованих ЗМІ найдорожча вартість за квадратний сантиметр у газеті  «Рівне Вечірнє» де ціни коливаються від 15 до 28 грн./см2. На вартість розміщення впливає нумерація та тип сторінки (чорно-біла або ж кольорова).

вартість розміщення агітації у газеті «Рівне Експрес» коливається в межах від 11 до 20 гривень за сантиметр квадратний.

Вартість публікації в газеті «ОГО» коливається від від 11 до 25 гривень за квадратний сантиметр:

З вартістю розміщення агітаційних матеріалів у ЗМІ Рівненщини, зокрема і районних можна ознайомитися в інфографіці:

Exit mobile version