Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Як скандальний ректор Мельник зваблював студенток академії

Як скандальний ректор Мельник зваблював студенток академії

Новини

Як скандальний ректор Мельник зваблював студенток академії

Як скандальний ректор Мельник зваблював студенток академії.

Журналіст Анатолій Шарій опублікував у себе в блозі скандальне відео. На аудієнцію до екс-ректора податкової академії прийшла студентка-сирота, яка працювала в піцерії, щоб заробити гроші на житло.

“В мене сьогодні останній день і в мене нічого не закрито,” – говорить дівчина.

Під час розмови по телефону, коли очевидно, вирішувались питання студентки, Мельник підкликав дівчину до себе:

“Біжи сюди до мене ближче, а то сидиш так далеко, не бачу тебе”.

Як скандальний ректор Мельник зваблював студенток академії. На відео видно, як ректор дозволив собі розпустити руки, а далі більше… Запросив студентку до окремої кімнати.

“Цілуваться всмієш чи нє?” – запитує ректор (чути звук поцілунку).

“Петро Володимировичу.. не зовсім,” – відповідає студентка.

Як виявилось ректор податкової дав фору співочому ректору Михайлові Поплавському. Під час зваблювання студентки Мельник ще й співає.

Це відео можна дивитися лише повнолітнім із міцними нервами. хоча той, хто викладав відео вимонтував найбільш непристойні моменти.

Це відео зняте у 2012 році за два тижні до того, як відбулися вибори до Верховної Ради. Про нього, очевидно, знали правоохоронці, але досі ці кадри не бачив ніхто.

Нагадаємо, за колишнього ректора податкової академії у четвер суд апеляційної інстанції призначив заставу в 600 тисяч.

27 липня ректор Національного університету державної податкової служби Петро Мельник був затриманий співробітниками міліції у власному кабінеті при отриманні хабара.

Суд визначив запобіжний захід — домашній арешт, він став першим у Київській області, на кого одягнули електронний браслет.

Як скандальний ректор Мельник зваблював студенток академії. У ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку. Пізніше з’ясувалось: він вночі перетнув кордон за паспортом брата до Білорусії. Далі джерела у правоохоронних органах стверджували, що Мельник в Європі.

14 серпня Мельника оголосили в міжнародний розшук. Днями прокуратура Київської області повідомила про те, що двох працівників органів внутрішніх справ підозрюють у вчинені кримінального правопорушення. Їм інкримінують службову недбалість. Міліціянти можуть поплатитися за це свободою на термін від 2 до 5 років.

1 квітня його затримали в аеропорті Бориспіль.

За матеріалами журналіста Анатолія Шарія, “Кореспондент”. 

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top