Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Як осередки БПП фінансуються на Західній Україні?

Як осередки БПП фінансуються на Західній Україні
Реклама
Загрузка...

Західна Україна

Як осередки БПП фінансуються на Західній Україні?

Взагальному по усій Україні у 2017 році діяло 26 територіальних організацій БПП, з них на Західній Україні 7. Окрім осередків діяли і громадські приймальні.

Найбільшу суму серед територіальних осередків на території Західної України було направлено у Закарпатську область 2,9 мільйони гривень у 2017 році. У 2016 році ця сума була у чотири рази меншою – 736 тисяч гривень.

У Івано-Франківську область для фінансування у 2017 році  було направлено 2,6 мільйони гривень, у 2016 році ця сума становила 503 тис. грн.

На Волинь надійшло 2,2 мільйони гривень, у 2016 році на утримання осередку було лише 426 тисяч гривень.

У Тернопільську область для осередку БПП надійшло трохи більше двох мільйонів гривень, хоча ще у 2016 році в область було направлено лише 134 тисячі гривень.

На утримання осередку БПП на Рівненщині було виділено 1,9 мільйона гривень у 2017 році. У 2016-му ця сума була меншою і становила 496 тис. грн.

У Львівську область на здійснення статутної діяльності осередком було виділено 1,9 мільйони гривень у минулому році. У 2016 ця сума була трохи більше ніж двісті тисяч гривень.

Найменше серед областей Західної України на осередки партії БПП було направлено у Чернівецьку область, де фінансування склало 1,1 мільйон гривень у минулому році і 302 тисячі гривень у позаминулому році.

Слово і Діло також пише про те, що у 2017 році на регіональні осередки по усій Україні партія “Блок Петра Порошенка” витратила трохи більше 73 мільйонів гривень, ця сума є значно більшою у порівняні з 2016 роком, коли було витрачено майже двадцять мільйонів.

Слід також зауважити, що на утримання регіональних організацій БПП було витрачено 67,6 мільйона гривень, виділених партії з державного бюджету.

Детальніше з витратами БПП на регіональні осередки по усій території України можна ознайомитися в інфографіці:

Як осередки БПП фінансуються на Західній Україні

Інфографіка з сайту Слово і Діло

Continue Reading
Реклама
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ
To Top