Колона – Cайт громадської журналістики

Як купити квартиру?

На Львівщині зріс показник будівництва житла
Що краще – квартира в новобудові, «колишня у вжитку», але в центрі, або за містом? Це питання турбує будь-якого покупця нерухомості. Все залежить від особистих переваг і матеріальних можливостей. Якщо більше до смаку «будинку з історією», тоді, звичайно, краще в центрі. Якщо хочеться все «з чистого аркуша», – новобудова. У кожному разі, свої плюси і мінуси присутні у всіх варіантах.

Квартира в новобудові – мрія будь-якої людини


При купівлі квартири варто зібрати інформацію про стан будинку, двору, освітленості під’їзду, роботі експлуатаційних служб і т. Д. Якщо є можливість, можна проконсультуватися з архітектором.

Перед покупок квартир обов’язково дізнається всі побутові нюанси, аж до вивозу сміття

Нерухомість не терпить суєти – так можна перефразувати відомий вислів. Не поспішайте давати завдаток, прислухайтеся до себе і свого серця: «моє» або «не моє»?

Як відмовитися від спонтанних покупок?

Купівля квартира не терпить поспіху. Спочатку все ретельно обміркуйте

Зверніть увагу також на юридичну грамотність оформлення угоди – з дотриманням інтересів усіх можливих сторін! Перш за все, необхідно знати, що існує кілька видів таких документів: свідоцтво про право на спадщину за заповітом, про право власності при купівлі житла з публічних торгів, про право власності на частку в майні подружжя, договір купівлі-продажу, міни, дарування, договір довічного утримання або розділу майна.

Ретельно читайте договір купівлі-продажу

При покупці житла необхідно перевірити, хто прописаний (зареєстрований) в квартирі (житловому будинку) на момент оформлення угоди, чи не прописані особи, які тимчасово були зняті з реєстрації у зв’язку з навчанням в іншому місті, службою у збройних силах або виїхали на роботу за рубіж. Слід врахувати, що протягом 3-х років з моменту оформлення договору купівлі-продажу особи, незаконно виписані з квартири або не брали участі у приватизації житла, мають право в судовому порядку звернутися до суду, з метою відновлення майнових і житлових прав.

Джерело: home.webblaknot.com

Exit mobile version