Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Як голови ОДА Західної України забезпечують учнів шкільними автобусами

Комунальний транспорт Західної України
Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

Як голови ОДА Західної України забезпечують учнів шкільними автобусами

Як голови обладміністрацій Західної України забезпечують учнів шкільними автобусами, цим самим виконуючи свої обіцянки, проаналізувало Слово і Діло.

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, у 2017 році пообіцяв, що до кінця року буде закуплено 44 шкільних автобуси, проте до кінця минулого року Закарпатська область отримала всього 27 автобусів.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук у 2016 році двічі обіцяв, що до кінця року закупить автобуси. Наобіцяв Гончарук до кінця 2016 року на область 40 автобусів, про те закуплено було всього 31.

У 2016 році Володимир Гунчик обіцяв, що поверне районам та містам 14 автобусів, які було передано військовим. Обіцянка Гунчика була виконана, у 2017 році за рахунок коштів Держфонду регіонального розвитку та співфінансування із місцевих бюджетів для шкіл Волинської області було закуплено 14 автобусів та спрямовано їх до загальноосвітніх навчальних закладів, звідки їх забрали. Взагальному у 2017 році було закуплено 23 шкільні автобуси загальною вартістю більше 38 мільйонів гривень.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна у жовтні 2016 року, передачі в райони Тернопільської області 19 шкільних автобусів, пообіцяв що у тому ж році докуплять ще 15. Станом на 1 грудня 2016 року надійшло 35 шкільних автобусів, з них 26 на основі співфінансування, та ще 9 на основі фінансування з держбюджету.

Детальніше про те, як голови ОДА забезпечували учнів шкільними автобусами в інфографіці:

голови ОДА Західної України

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх