Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Про голів обласних рад Західної України, або «Хто є ХТО»

Івано-Франківськ

Про голів обласних рад Західної України, або «Хто є ХТО»

ХТО Є ХТОСьогодні стартує нова рубрика Сайту громадської журналістики “Хто є ХТО” . Тут ми будемо розповідати про високопосадовців та людей які впливають на розвиток регіонів Західної України. Розпочинаємо з голів обласних рад , як виявиловилось ці посади займають цікаві особистості України. Є нові обличчя при владі, є такі яких Революційні події не винесли із кабінету.
Далі про кожного, головне.

Кирилов Михайло Михайлович голова Рівненської  обласної ради   з  4 лютого 2014.

Народився Михайло 5 червня 1980 року в Рівному . З 1999 р. — приватний підприємець. Директор приватного підприємства «Самурай Авто». Член політичної партії «Фронт Змін», пізніше — ВО «Батьківщина». На посаду голови обласною ради був обраний громадськістю,  брав активну участь в подіях майдану та підтримував активістів .  Виступає за відкритість влади , та поіменне голосування. Намагається зробити обласну раду відкритою для громадськості .
З батьком   Михайло Кирилов не спілкується, оскільки він є  керівником рівненського «Руського культурного центру».

Вітер Валентин Степанович  голова Волинської обласної ради з 20 лютого 2014 .

Народився 4 вересня 1973 року в місті Луцьк, Волинська область.
Навчався в Тернопільській державній медичній академії імені Горбачевського .
З 1998 по 2009 р. був лікарем-хірургом у Волинській обласній лікарні.
З січня по червень 2009 р. працював на посаді заступника головного лікаря Луцької міської поліклініки №1. З 2005 року член партії «ВО Батьківщина» . У жовтні 2010 р. обраний депутатом Волинської обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 16 (Луцький район).
З грудня 2010 р. — заступник голови Волинської обласної ради. Нагороджений
орденом Святого Апостола Андрія Первозванного I-го ступеня. Працював заступником голови Волинської обласної ради при режимі Януковича.  Під час революції не поділяв  ідеї Майдану тим самим підтримуючи тодішню владу.

Хомінець Василь Петрович голова Тернопільської обласної ради з 31 жовтня2013 року.

Народився 13 жовтня 1973 р. в с.Виноград Коломийського району Івано-Франківської області. У 1989 р. вступив до Хмельницького педучилища. Був одним із ініціаторів створення СНУМ і “Тризуб”,учасник акції “Україна без Кучми”. Член Конгресу українських націоналістів. При Ющенку Після Помаранчевої революції 5 років очолював Лановецьку райдержадміністрацію. Колеги Василя Петровича говорять про стосунки його дружини з екс-керівником ДУСі при президенті України Ющенку – Ігорем Тарасюком.
Хомінець в Тернополі асоціюється з «просунутим» кандидатом адже на посаду претендували тільки свободівці, які поступово «зливали» власні кандидатури, задля зменшення конкуренції Хомінцю.

Балога Іван Іванович голова Закарпатської обласної ради з З листопада 2010 року .

Народився в селі Завидово Мукачівського району Закарпатської області. У 1985 р. закінчив Мукачівський кооперативний технікум, а в 1991 р. – Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю товарознавство і організація торгівлі продовольчими товарами. У 2006 році був призначений першим заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олега Гаваші. з 07.2008 р. – голова Закарпатської обласної організації Єдиного Центру. Приволікався до відповідальності за користування пільгами і перевагами при “незаконному отриманні дипломатичного паспорта”.
Старший брат І.Балоги – Віктор Балога (1963 р.н.), екс-глава Секретаріату президента України Віктора Ющенка, екс-міністр з питань надзвичайних ситуацій, народний депутат України VII скликання.

Колодій Петро Несторович голова Львівської обласної ради з 23 листопада 2012 року .

Народився Петро Нестерович 12 липня 1962 року у Львові .  У 1998–2002 роках — голова правління АТЗТ «Атмосфера-центр».  З 2002 по 2006 роки — помічник-консультант народного депутата України Олега Тягнибока.  У 2006 році обраний депутатом Львівської обласної ради V демократичного скликання. Кількість виконаних  обіцянок Петра Несторовича  становить лише 25 %. Тако ж Петро Колодій був замішаний в скандалі з львівським кримінальним авторитетом.  Лідер львівських регіоналів Петро Писарчук розповів для ЗМІ, що Колодій на початку 1990-х був особистим водієм відомого у Львові кримінального авторитета Завіні (Ореста Завінського, вбитого у 1994-го року на Левандівці).
 Також дивна ситуація  з  АТП-13065  в якому ніби то працював очільник   механіком автоколони . За всіма даними такого АТП У Львові ніколи не існувало .

Скрипчук Василь Іванович  голова Івано-Франківської обласної ради від  з 23листопада2012 року.

Народився 22 червня 1958 року в селі Маркова, Богородчанського району, Івоно-Фанківської області. Закінчив філологічний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту за фахом вчитель (російська філологія) і юридичний факультет.
Президент Івано-Франківської обласної федерації волейболу. Голова Івано-Франківської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури. Член Всеукраїнського об’єднання Свобода . На початку АТО відвідував батальйон територіальної оборони «Прикарпаття» і зустрівся з солдатами та офіцерами.
Обрання Василя Івановича на посаду голови Івано-Франківської обласної ради було в сфері інтересів народного депутата України Олександра Сича, який, йдучи у парламент, хотів зберегти впливи в облраді.
Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх