Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Хто буде реалізовувати Суспільне телебачення та мовлення в Україні?

В Україні вчиняють провокації та вимикають українські канали, суспільне телебачення

Україна

Хто буде реалізовувати Суспільне телебачення та мовлення в Україні?

17 квітня Верховна рада України прийняла Закон “Про суспільне телебачення та радіомовлення”. Відповідно до Закону створено Національну суспільну телерадіокомпанія України. Наглядова рада якої, складається з чотирнадцяти членів: по одному від депутатських фракцій Верховної Ради України поточного скликання та дев’ять членів від всеукраїнських громадських об’єднань з різних сфер.

Кандидатури для включення до складу Наглядової ради НСТУ подаються до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Остання, відповідно, також приймає рішення про припинення повноважень члена Наглядової ради НСТУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні Парламент підтримав суспільне  телебачення

Виконавчим органом НСТУ є правління. За поданням голови правління Наглядова рада НСТУ обирає членів правління строком на чотири роки відповідно до Статуту НСТУ.

Фінансово-господарську діяльність правління НСТУ контролює ревізійна комісія.

Фінансування НСТУ здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України протягом чотирьох років з дня набрання чинності цим Законом. Розмір бюджетного фінансування НСТУ визначається законом України про Державний бюджет України на відповідний рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Початок нового ТБ та радіо в Україні

Згідно з законом, трансляція реклами, повідомлень про спонсорів та програм телепродажів на каналах мовлення НСТУ, за деякими виключеннями, забороняється.

Закон набирає чинності з дня підписання

Джерело: Українська правда

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top