Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Інформаційна кампанія нацполіції та IREX: “МИ НЕ МОЖЕМО БУТИ ВСЮДИ, АЛЕ МОЖЕМО БУТИ ТАМ, ДЕ ПОТРІБНІ” (ВІДЕО)

Україна

Інформаційна кампанія нацполіції та IREX: “МИ НЕ МОЖЕМО БУТИ ВСЮДИ, АЛЕ МОЖЕМО БУТИ ТАМ, ДЕ ПОТРІБНІ” (ВІДЕО)

Безпека наших міст залежить не лише від своєчасних дій поліції, а й від небайдужості кожного українця. Коли ви стаєте свідком правопорушення, не проходьте повз, а покличте на допомогу тих, хто дійсно можЦе зарадити в такій ситуації, – поліцію. 

Саме цьому присвячена інформаційна кампанія, запущена Національною поліцією України у межах спільного проекту «Поліція та громада» із міжнародною організацією IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів).

Кампанія «Ми не можемо бути всюди, але можемо бути там, де потрібні» – це три соціальні відео, які закликають кожного українця активнішедопомогати поліції у запобіганні вуличній злочинності, побутовому насиллю, а також сприяти безпеці на дорозі.

Проект реалізований за фінансової підтримки Відділу технічної допомоги правоохоронним органам України (INL), Посольства США в Україні.

ДовідкаIREX – це міжнародна неприбуткова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадського суспільства.

Повідомляє департамент комунікації Національної поліції України

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх