Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Водія Сашка Білого відтепер судять в Рівному

Реклама

Західна Україна

Водія Сашка Білого відтепер судять в Рівному

Починаючи з 4 лютого водія Сашка Білого (Олександра Музичка) Віталія Вотаву судять у Рівному. У середу в Рівненському райсуді відбулось перше судове засідання у його справі.

Віталія Вотаву затримали під час невдалого затримання лідера “Правого сектору”, якого сам Віталій супроводжував, за словами наближених до “ПС”, усюди, аж до до дня загибелі Музичка. Нагадуємо, раніше бійцю “ПС” інкримінували статтю “бандитизм”. Зараз обвинувачення обмежилось формулюванням “незаконне носіння зброї”.

Дотепер, незважаючи на зміну місця судових засідань, справу продовжують розслідувати слідчі із Тернополя. Також саме в Тернополі відбувалися попередні судові засідання. До вересня Вотава знаходився під домашнім арештом. Але кілька місяців тому йому пощастило домогтися перенесення судових засідань до міста Рівне.

Крім того, в середу адвокатам Віталія вдалося відвести від справи прокурора.

Нове призначення прокурора у цій справі не дало приводу для радості Віталія, оскільки новопризначений – теж з Тернополя.

– Попередній прокурор був поганою людиною, – як говорить підсудний. – Нам не дозволили ознайомитися з матеріалами справи. Очевидно, що в ній допущені грубі помилки. Проте там є і докази того, що я мав при собі не бойовий пістолет, а травмат.

Віталія Вотаву затримали на місці вбивства провідника “ПС” Рівненщини Сашка Білого (Олександра Музичка). Спецпідрозділ “Сокіл” доставив затриманого до Київа – у місцевий СІЗО. Згодом його відпустили на умовах домашнього арешту. Спочатку розслідування проводили київські слідчі, але пізніше його було передано слідчим із Тернопіля.

Реклама
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх