Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Від депутатів міскради залежить реалізація проектів Громадського бюджету – активістка

Західна Україна

Від депутатів міскради залежить реалізація проектів Громадського бюджету – активістка

Рівненська активістка та член Ради Реформ Рівного Оксана Майборода просить депутатів Рівненської міської ради сприяти швидшому вирішенню земельних питань міською владою, це дасть змогу реалізувати два проекти Громадського бюджету.

“Просимо Вас сприяти швидкому вирішенню міською радою земельних питань, що дозволить виконати два великі проекти громадського бюджету та відновити парк біля Палацу дітей та молоді уже цього року. Проекти громадського бюджету: «Парк на Грабнику: створення кращих умов для відпочинку та дозвілля рівнян» та «Облаштування спортивного майданчика в парку біля Рівненського палацу дітей та молоді» сьогодні знаходяться під ризиком зриву через невизначеність земельної ділянки.”

За інформацією Сайту громадської журналістики, рішення депутатів в цьому питанні буде позитивним. До редакції потрапив проет рішення, підписаний секретарем міської ради та профільними управліннями.

Наразі територія парку площею 2,8 га, де мають бути реалізовані ці проекти, розділена на три ділянки:
– 1,5 га – рішенням Рівненської міської ради від 21.05.2009 № 2482 відведено, щоб передати в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення аукціону;

– 1,15 га – землі ДКП «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного»;

– решта – землі запасу Рівненської міської ради.

“Для успішного здійснення цих проектів потрібно якомога скоріше визначитися щодо об’єднання ділянок землі та передачі на баланс тому підприємству/установі/організації, яке буде займатися їх виконанням та в подальшому утриманням відновленого парку.”

Зараз ці проекти передані управлінню культури, яке надало розпорядження щодо виконання підпорядкованому йому ДКП «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного». Але розпочати безпосередню реалізацію проектів підприємство може лише у разі отримання земельної ділянки на баланс.

До Порядку денного сесії Рівненської міської ради 16 березня включено питання «Про скасування рішення Рівненської міської ради від 21.05.2009 № 2482 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Князя Володимира (в парку біля Палацу дітей та молоді) для передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення аукціону». Прийняття цього рішення – це перший крок до усунення перепон на шляху реалізації цих двох проектів громадського бюджету.

“Якщо міська рада до травня зможе визначитися щодо цього та наступних питань щодо об’єднання та передачі земельної ділянки на баланс, то у рівнян буде можливість вже цього літа насолодитися відпочинком у відновленому парку.”

Активістка повідомляє, що і надалі буде з колегами слідкувати за перебігом реалізації проектів громадського бюджету:

“Зі свого боку, ми, автори цих громадських проектів, продовжуватимемо слідкувати за їх виконанням та готові до співпраці.”

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх