Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Віче у Рівному стало “збіговиськом” люстраторів (ФОТО+ВІДЕО)

Рівне

Віче у Рівному стало “збіговиськом” люстраторів (ФОТО+ВІДЕО)

 Вдруге поспіль у Рівному, на майдані Незалежності відбулося Народне Віче, зініційоване залишенцями Євромайдану.
Людей зібралось трішки більше, ніж було минулого тижня.
Тема війни, як і попереднього разу стала наскрізною. Попри це чимало часу відвелося питанням розподілення владних крісел та подальшої люстрації чиновників.
Зокрема за це відповідали представники Люстраційного комітету Рівненської області, які прийшли ледь не в повному складі.
Люстратори бідкалися на те, що їхні засідання ігнорують посадовці. Зокрема член Люстраційного комітету Іван Кур’яник з постаменту зазначив, що Катерина Глодя не має права обіймати посаду в Рівненській обласні раді. Їйвисловили недовіру. 
   
Усі присутні на майдані зійшлися на тому, щоб пані Глодю звільнили. Відповідний лист люстратори обіцяють надіслати голові РОДА Сергію Рибачку та голові облради Михайлу Кириллову.
Окрім цього на Віче читали молитву заради миру в Україні, говорили про значення Майдану та необхідність підтримки наших земляків в Сибірі, які сьогодні намагалися провести марш за федералізацію.
Як сказав активіст ГО “Наше Рівне” Роман Степанович, тиждень назад він був проти того, щоб стояли намети. Проте нині, мовляв, Майдан реабілітувався.
Денис ГРИЩУК

Джерело: ЧаРівне

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top