Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

“Верес” оголосив аукціон на трансляцію матчу із ФК “Шахтар”

"Верес" оголосив аукціон на трансляцію матчу із ФК "Шахтар"

Рівне

“Верес” оголосив аукціон на трансляцію матчу із ФК “Шахтар”

Ілюстративне фото із сторінки у фейсбук НК “Верес”.

Президент НК “Верес” оголосив аукціон для телеканалів  на право транслювати домашній матч Рівненської команди. Стартова ціна трансляції  400 тисяч гривень.

В кінці літа, 27 серпня відбудеться  матч між НК “Верес” та  ФК “Шахтар”. Це домашня зустріч рівненської команди, яку червоно-чорні проведуть на львівському стадіоні “Арена-Львів”.

Президент клубу “Верес” Олексій Хахльов написав про те, що клуб має права на проведення трансляції матчів своєї команди і не підписувала контракти із  ТРК “Україна” та “1+1”.

Цитуємо текст повідомлення президента клубу Олексія Хахльова: 

27.08.2017 відбудеться наш домашній матч зФК “Шахтар” Донецьк. Поєдинок пройде на стадіоні “Арена Львів”. Вже зараз дане протистояння викликає велику зацікавленість, тому закликаю всіх бажаючих попасти на трибуни завчасно подбати про квитки та способи добирання до стадіону.

Для тих, хто планує спостерігати матч по телевізору інформую про наступне. 
НК “Верес” Рівне має права на показ домашніх матчів своєї команди. Ми єдині з клубів УПЛ, хто в силу різних обставин, не ввійшли в телевізійні пули та не маємо на сьогодні угоди з спортивними трансляторами групою каналів ТРК “Україна” та “1+1”, які здійснюють показ матчів всіх 11-ти команд елітного дивізіону.

Зважаючи на вищесказане та враховуючи значний попит вболівальників на матч Верес – Шахтар, ми оголошуємо АУКЦІОН на право трансляції цього поєдинку. Стартова ціна – 400 тисяч гривень. Серед додаткових умов інформуємо, що маємо можливість завдяки співпраці з “Телеканалом Рівне1” здійснити відеозйомку матчу в форматі HD. Частина коштів (не менше 10%), які будуть отримані від Аукціону, буде передана на розвиток дитячо-юнацького футболу Рівненщини. Всі перемовини та комунікації можна здійснити безпосередньо зі мною:
0983097557
mandat11@ukr.net

Про досягнуті домовленості проінформую в повному обсязі по факту. В випадку відсутності зацікавленості в придбанні даної трансляції, ми будемо вимушені обмежити телетрансляцію лише аудиторією Рівненщини, яка має можливість приймати сигнал нашого інформаційного партнера “Телеканалу Рівне1”.

Разом – ми сила!

Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх