Колона – Cайт громадської журналістики

Вчитель-новатор за версією Microsoft Україна: нагороду здобула Тернопільчанка

На Волині може з'явитися нова школа: оголошено тендер

Щороку, починаючи з 2003, визначається вчитель-новатор за версією Microsoft Україна. Цього року перемогла Світлана Попель з Тернопільщини.

Вчитель-новатор за версією Microsoft Україна – конкурс, що проводиться для визначення освітян, які вдало поєднують класичний навчальний процес із використанням новітніх технологій. Конкурс, відомий у світі з 1975 року, уже в 12 раз визначає найкращих освітян новаторів в Україні, які використовують у тому числі розробки від компанії Microsoft.

Світлана Попель, яка здобула цього року титул найкращого новатора серед вчителів загальноосвітніх шкіл України, викладає математику та інформатику. Працює жінка у Вишнівчицькій школі, що в Теребовлянському районі.

Загалом переможцями конкурсу визнали 10 вчителів з різних навчальних закладів по всій країні. Всього в конкурсі брали участі 652 вчителі.

У своєму блозі, зокрема, Світлана Попель зауважила, що відчуває велику емоційну піднесеність через те, що потрапила до десятки. Варто зауважити, що Світлана – єдиний вчитель із Західної України, що потрапила в ТОП-10 переможців.

Гран-прі конкурсу отримав Київський вчитель із Новопечерської школи Гайдученко Юрій Олександрович. Він, як не дивно, викладає у своєму закладі українську мову та літературу.

Exit mobile version