Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Завтра відбудеться обговорення майбутніх реформ із кандидатами по мажоритарних округах Рівненщини

прогульники у рівненській облраді

Новини

Завтра відбудеться обговорення майбутніх реформ із кандидатами по мажоритарних округах Рівненщини

10 жовтня о 10:00, у конференц-залі Будинку вчених, вул. Симона Петлюри, 17, 2-й поверх за ініціативи «Реанімаційного Пакету Реформ» та Громадського Руху ЧЕСНО відбудеться круглий стіл на тему «Дорожня карта реформ для майбутнього парламенту», де буде представлено покрокові плани впровадження реформ у найважливіших галузях. У заході візьмуть участь експерти «Реанімаційного Пакету Реформ», Руху ЧЕСНО, представники політичних партій та кандидати в народні депутати за мажоритарними округами Рівненської області.

FRMj6

Експерти ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ» представлять опис, завдання та конкретні заходи в сфері зміни державного законодавства, які повинні бути ухвалені протягом двох перших сесій майбутнього парламенту, а також обговорять шляхи забезпечення їхнього ефективного застосування. Метою круглого столу є діалог з висуванцями у мажоритарних округах, з ціллю заручитися їх підтримкою для ухвалення реформ у новому парламенті, а також зобов’язаннями дотримуватись принципів доброчесності. Кандидатам у народні депутати буде запропоновано підписати «Дорожню карту реформ» від РПР та «Меморандум доброчесності» від руху ЧЕСНО як зобов’язання перед виборцями (обидва меморандуми додаються).

Окрім цього представники руху ЧЕСНО розкажуть про деталі карколомного голосування 16 січня та про голосувальників-кандидатів на Рівненщині та Україні.

Учасники круглого столу:

–       Вадим Міський, співкоординатор ініціативи «ЧЕСНО» та ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ» (м. Київ);

–          Микола Виговський, співкоординатор ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ», менеджер групи РПР з реформи публічної адміністрації (м. Київ);

–          Тарас Шевченко, директор Інституту Медіа Права, учасник руху “ЧЕСНО” (м.Київ);

–          Іван Лукеря, менеджер групи РПР з реформ місцевого самоврядування та децентралізації (м.Київ).

–          Віталій Примак, координатор Громадського руху ЧЕСНО на Рівненщині (м.Рівне);

–          запрошені кандидати у народні депутати.

Реанімаційний пакет реформ – громадська ініціатива, що об’єднала понад 200 експертів із провідних громадських організацій та аналітичних центрів. Започаткований у лютому 2014 року, реанімаційний пакет реформ виробив бачення необхідних для країни реформ та працює над прийняття їх парламентом, а також проводить роз’яснювальну діяльність для суспільства. Наразі ухвалені вже 12 законопроектів з пакету РПР, зокрема Закон про доступ до публічної інформації (0947), Закон про державні закупівлі, Закон про відновлення довіри до судової системи (Люстрацію суддів), Закон про вищу освіту, Закон про суспільне мовлення, а також ряд законів в рамках імплементації положень угоди про Асоціацію з ЄС. Деталі – platformareform.org

article197

Кампанія «Чесна Рада» реалізується коаліцією учасників Руху ЧЕСНО – громадськими організаціями Інститут Медіа Права, Інтерньюз-Україна, Центр UA, Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва – у партнерстві з IFES-Україна. Вимогами до партій є: не висувати у кандидати осіб, що голосували за закони 16 січня та фігурантів антикорупційних розслідувань,  а також відкрити джерела відкрити повні автобіографії й декларації кандидатів, фінансовий звіт партії за 2013 рік, джерела фінансування та статті витрат на виборчу кампанію. Результати дослідження кандидатів у народні депутати будуть представлені на сайті Руху–www.chesno.org.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх