Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Ужгороді з`ясовуватимуть чому об`єднані територіальні громади Закарпаття працюють непрозоро

Західна Україна

В Ужгороді з`ясовуватимуть чому об`єднані територіальні громади Закарпаття працюють непрозоро

У п’ятницю, 21 квітня 2017 року, об 12:00 у інформаційному агентстві «ЗІДО» (м. Ужгород, вул. Льва Толстого , 5, №-й поверх) відбудеться круглий стіл на тему: «Публічність і прозорість децентралізації: як запобігти гучним скандалам у роботі новостворених об’єднаних територіальних громад». Учасниками заходу стануть депутати Верховної Ради України та місцевих рад, керівники об’єднаних територіальних громад, представники «Офісу Реформ», представники провідних громадських організацій.

Під час заходу відбудеться презентація дослідження «Публічність і відкритість об’єднаних територіальних громад на Рівненщині та Закарпатті».
Крім того присутні обговорять основні передумови виникнення публічних скандалів у роботі об’єднаних територіальних громад їх причини та напрямки їх вирішення, а також напрацюють комплексні рекомендації для збільшення публічності і прозорості їх роботи.
Організатори заходу – громадська організація «Антикорупційний моніторинг» та ГО «Центр закарпатських розслідувань «ЦЕЗАР».

____

Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст  цієї публікації є одноособовою відповідальністю  ГО “Антикорупційний моніторинг” і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх