Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

В Україні розпочне роботу міжнародна ініціатива – Центр демократії «Нова Європа»

Україна

В Україні розпочне роботу міжнародна ініціатива – Центр демократії «Нова Європа»

В Україні розпочне свою роботу міжнародна ініціатива – Центр демократії «Нова Європа». Про що повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі народний депутат України Ігор Гузь. Основний кістяк організації складають активісти з України, Білорусі, Литви, Польщі та Молдови.
Основними напрямками нової інституції стане :
1. Створення нового геополітичного простору в Східній Європі (Балто-Чорноморський регіон). Співпраця всіх здорових громадсько-політичних середовищ для опору російській агресії. Формування проукраїнського лобі в країнах, що в тій чи іншій мірі знаходяться в даному геополітичному просторі (Естонія, Латвія, Литва, Білорусь, Польща, Чехія, Словаччина, Румунія, Молдова, Грузія, Вірменія, Азербайджан).
2. Сприяння інтеграції України до ЄС та НАТО, при чому основний акцент робимо саме на Організації Північноатлантичного договору. Залучення до України досвіду інших країн, які нещодавно вступили до НАТО.
3. Активізація української діаспори. Залучення представників діаспори до розбудови України та власне боротьби з російською інтервенцією. Створення мережі молодіжних ініціатив/організацій/середовищ по цілому світу які зможуть втримати українців за кордоном від втрати ідентифікації та зв’язку з рідною землею.

Всіх хто хоче долучитись до діяльності центру демократії «Нова Європа» нардеп закликає писати у фейсбуку, а бо на електронну поштуcentreneweurope@gmail.com

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top