Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Тернополі з`явиться велопарковка

Тернопіль

В Тернополі з`явиться велопарковка

Велопарковка – одна з тем фестивалю «Вуличний ринок» в Тернополі, де зібрали 20 тисяч гривень. Вторговані кошти підуть на розвиток велоінфраструктури міста.

Жителі Тернополя віднеслись до фестивалю з великим ентузіазмом. Із задоволенням погодились допомагати організаторам зі створенням наступних фестивалів. Та звичайно, робити наше місто ще більш прекрасним.

В Тернополі цей фестиваль проводиться вперше. Та організатори стверджують, що він стане регулярним. Мінятись буде лише ціль збору коштів, в залежності від потреб міста.

– Це був перший фестиваль такого роду у нашому місті, — каже один з організаторів заходу, молодіжний міський голова Любомир Шимків. — Ми зробили акцент на тому, щоб допомогти молодим людям в майбутньому відкрити власну справу, а також зробити свій внесок у розвиток велоінфраструктури міста Тернопіль. Результати від проведеного фестивалю були лише позитивні: у нас не було п’яних відвідувачів, адже ми не продавали міцного алкоголю. Ми залишили місце проведення чистим і навіть подарували міському парку нову дошку для вивішування афіш заходів, які будуть проходити там, а скоро створиться і велопарковка.

велопарковка

garmaks.ru

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх