Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Тернополі активно “працюють” квартирні злодії

крадіжка, злодій, злочинець, грабіжник
Головне зображення ілюстраційне

Новини

В Тернополі активно “працюють” квартирні злодії

В Тернополі почастішали випадки квартирних пограбувань. Крадії не гребують навіть найскромнішими помешканнями – можуть викрасти останнє.

Кілька днів тому поблизу Центрального ринку Тернополя зі зламом пограбували квартиру одного житлового будинку. Злочинці залізли в оселю доволі небагатої родини. Власниця житла, яка відійшла всього на годину, повернувшись застала вдома розгардіяш. Зловмисники в пошуках наживи брали усе, що могло б мати будь-яку цінність, навіть посріблені столові прибори.

Є свідки, які стверджують, що бачили чужинця на сходах під’їзду, який, очевидно, слідкував, чи не повернеться раптово хто-небудь із господарів.

Існують версії звичайних громадян, що таким видом “заробітку” займаються немісцеві, оскільки неподалік будинку розташований автовокзал. Адже в це не перша кримінальна історія такого роду в цьому районі міста. Зокрема, нещодавно в цьому ж під’їзді знайшли сумку, викрадену неподалік, яку сюди підкинули після її спустошення.

Міліція застерігає, що крадіям достатньо для пограбування пів години, тому, щоб захиститися від крадіїв, які можуть проникнути (або проникли) в квартиру, правоохоронці закликають дотримуватися пильності:

  • якщо у Ваші двері хтось ламається – закріпіть двері, зателефонуйте в міліцію та повідомте сусідів;
  • якщо повернувшись додому Ви побачили відкриті двері, то не поспішайте заходити до неї – телефонуйте в міліцію, покличте сусідів та дізнайтесь, чи хтось ще залишається в квартирі, – якщо так, то закрийте двері до приїзду правоохоронців;
  • ніколи не залишайте ключі від квартири в ненадійних місцях (наприклад, під килимком), не варто носити їх у верхньому одязі, звідки їх легко дістати зловмисникам, а при втраті ключів – терміново змінюйте замки.

Не гребуйте послугами правоохоронних органів: іноді тільки вчасний дзвінок в міліцію може допомогти повернути викрадені речі та покарати зловмисників.

Сайт громадської журналістики

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх