Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Тернополі активістки в барах вручали молодикам повістки

Тернопіль

В Тернополі активістки в барах вручали молодикам повістки

Тернопільські активістки організували захід на підтримку мобілізації: активістки з візитівками, на яких були зазначені адреси військкоматів, завітали до розважальних закладів для вручення відпочиваючим там молодикам “жіночу повістку”.

Організаторами «народної мобілізації» стали активісти Самооборони Майдану Тернополя. Незважаючи на активну рекламне кампанію у соцмережах, долучитися заходу прийшли тільки дві молоді тернополянки – Оксана та Соломія.

«Такі акції зараз необхідність. Хлопці мають в такий тяжкий час захищати нас, адже ми слабші і воювати, як вони, невзмозі», – розповіла мету своєї участі в акції активістка Соломія.

У арт-клубі «Коза», улюбленому місці для відпочинку тернопільської молоді, дівчата “запросили до воєнкомату” переселенця зі Сходу. Що назвався Віктором, розповів, що має армійську професію, але не хоче боротися за теперішню українську владу.

«За таку владу, що наразі сидить в Києві, я б ніколи не пішов би воювати. Але ті хлопці, які зараз на Сході, вони борються за Україну, а не за владу. Якщо до мене прийдуть загарбники, то буду їх вбивати тихенько, по-одному, як вмію. Просто так гинути, як хлопці на Донбасі, не потрібно», — висловив свою думку Віктор.

«Під час вручення повісток молоді люди реагували по-всякому. Одні наголошували, що точно відвідають воєнкомат та підуть захищати Україну, а інші сприймали нас в дивину. З дебільшого в хлопців були на столах алкогольні напої, люди відпочивали, а тут ми – з повістками», – розповіла  волонтерка Соломія.


Стрім-трансляції телеканалу ZIK
Сайт громадської журналістики

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх