Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Рівному завершився Всеукраїнський табір молодих та диких

З 28 червня по 2 липня цього року на Рівненщині відбувся молодіжний навчальний табір “"Youth - ACTING””, який організувала  Молодіжна громадська організація Молодь-ДІЄ.
Джерело: Молодіжна громадська організація "Молодь-ДІЄ"

Новини

В Рівному завершився Всеукраїнський табір молодих та диких

З 28 червня по 2 липня цього року на Рівненщині відбувся молодіжний навчальний табір “YouthACTING”, який організувала  Молодіжна громадська організація Молодь-ДІЄ.

Цього року відбувся другий табір, який, як і у 2013 році розпочався в день святкування прийняття Конституції України. Це засвідчує про те, що молодь хвилює тема їх прав та можливостей впливу на українську молодіжну політику.

– Цей табір, це крок вперед нашої організації. Ми хочемо створити Всеукраїнську мережу Молодь-ДІЄ,  яка матиме вплив на прийняття рішень в кожному місті та в цілому в Україні. Ми маємо місію захищати права молоді, і це в повній мірі буде реально через мережу активістів по всій Україні, – говорить голова МГО Молодь-ДІЄ” Віталій Примак.

На таборі було майже півсотні активістів із усієї України, які представляли більше двадцяти різних громадських організацій.  Програма табору ділилась на кілька днів-блоків:

1)      Громадська діяльність та знайомство

2)      Піар та журналістика

3)      Проектний менеджмент та фандрейзинг

4)      Написання проектів

5)      Рефлексія

– Четвертого дня всі учасники нашого табору розділились на три групи, та по заданій схемі почали креативити над проектами. В результаті є три всеукраїнські проекти, про які, думаю, згодом почують всі від Рівного до Донецька. Ми орієнтувались на єднання України, через практичні ініціативи, – говорить керівник програми табору Віталія Іллюк.

Табір завершився екскурсією на сміттєпереробний завод, що знаходиться біля Рівного та вже сім місяців не працює через законодавчі казуси.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх