Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В Луцьку відбулася ‪”Школа Молодого Націоналіста‬”

Культура

В Луцьку відбулася ‪”Школа Молодого Націоналіста‬”

В Луцьку відбулася ‪”Школа Молодого Націоналіста‬”. В дводенних тренінгах взяли участь активісти з усієї куточків України, зокрема з Острога, Київщини, Рівненщини та Чернігівщини.

фото зі сторінки заходу в фейсбук

Школу відвідали понад тридцять молодих активістів. Молодим людям прочитали тренінги з теорії націоналізму, ефективних інструментів лідерства, тайм-менеджменту. Тако ж учасники школи мали можливість спробувати себе у ролі журналіста та дізналися як ефективно співпрацю з місцевими ЗМІ.

фото з сторінки заходу в фейсбук

В якості тренерів виступили відомі лучани, а саме голова ВМГО «Національний Альянс» Майя Москвич, психолог – практик Олена Звєрєва, громадська активстка Оксана Гузь та журналістка Зю Побережнюк. Нардеп Ігор Гузь, який розповів учасникам про перспективи націоналізму в політиці.

фото з зустрічі заходу в фейсбук

Про роль громадської діяльності, а саме «Національного Альянсу» в становленні власної музичної кар’єри розповів соліст гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк. Богдан Бальбуза розповів учасникам школи, як правильно організовувати вуличні акції.

По завершенню тренінгів молодь отримала сертифікати про участь в навчанні. Організатори планують проводити “Школу молодого націоналіста” в кожному обласному центрі України.

Сайт громадської журналістики

Прокоментувати

Рекомендації


Вверх