Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

В’їзд до центру Івано-Франківська буде контролюватися

В’їзд до центру Івано-Франківська буде контролюватися
Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

В’їзд до центру Івано-Франківська буде контролюватися

У кінці травня, під час засідання виконкому міської ради Івано-Франківська розглядалося питання, стосовно контролю в’їзду у центральну частину міста. За результатами засідання було визначено, що контролювати в’їзд будуть МАРС та «Муніципальні вартові». До центру Івано-Франківська будуть пускати лише тих, хто там проживає або орендує приміщення.

Як зазначив мер Івано-Франківська – Руслан Марцінків, така міра необхідна до тих пір, поки не визначиться новий підприємець, який зможе обслуговувати першу паркувальну зону.

У документі сказано, що починаючи з першого липня поточного року проїзд у визначену зону буде повністю заборонений, також в’їзд механічних автомобілів буде дещо обмежений. В центрі Івано-Франківська буде створена спеціальна пішохідна зона. Проїзд дозволяється транспортним засобам зі службовими номерами та автомобілям власників квартир або будинків, які знаходяться в межах обмеженої зони. Також зазначено, що завезення товару в торгівельні заклади будуть здійснюватися ввечері та вночі.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх