Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Завтра пройдуть перші лекції Школи журналістики 5.0 від «Молодь-ДІЄ»

школа журналістики
Зображення організаторів школи

Рівне

Завтра пройдуть перші лекції Школи журналістики 5.0 від «Молодь-ДІЄ»

Уже у цю суботу, 7 лютого 2015 року, відбудуться перші лекції Школи журналістики 5.0 від «Молодь-ДІЄ». Проходитимуть вони у конференц-залі Національного університету водного господарства та природокористування.

Школа журналістики МД

Повідомляє МГО «Молодь-ДІЄ».

– Відбір учасників проводився дуже складно, оцінювали усіх обєктивно. Багато молодих і активних людей бажали потрапити на Школу журналістики. Але обрали лише тридцять найкращих, – зазначають організатори заходу.

Уже цих вихідних учасникам Школи розкажуть про роль журналістики у суспільстві, навчатимуть як писати новини – швидко, якісно та ефективно та ще розкриють багато корисних тем.

Минулих років у ролі лекторів Школи виступали провідні журналісти України та Рівного, зокрема Мустафа Найєм (Громадське ТБ), Наталія Соколенко (Громадське радіо), Катерина Бутко ( прес-служба Автомайдану м. Київ) та інші.

Цьогоріч ми також здивуємо учасників кваліфікованими тренерами та цікавими темами. А для всіх хто не потрапив на Школу чекає приємний сюрприз: упродовж Школи журналістики 5.0 буде проводитися онлайн-трансляція усіх лекцій, тож усі бажаючі зможуть долучитися до нашого  навчального процесу, – розповідає голова МГО «Молодь-ДІЄ» Віталій Примак.

Більше інформації про проект читайте тут.

Відеозвернення

Коментарі
Загрузка...
Вверх