Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Усіх охочих запрошують на перший в Україні соціально-інклюзивний проект «Пара-Тет» у Львові

Західна Україна

Усіх охочих запрошують на перший в Україні соціально-інклюзивний проект «Пара-Тет» у Львові

17 травня у Львові розпочинає свою роботу перший в Україні соціально-інклюзивний проект «Пара-Тет», участь в якому беруть пари: один з батьків і дитина.

Соціально-інклюзивний проект спрямований як на групову роботу з парами, так і на індивідуальне занурення кожного з учасників у власний внутрішній світ. До участі запрошують усіх охочих, у тому числі й представників соціально-вразливих категорій (сім’ї внутрішньо переміщених людей, сім’ї учасників АТО, сім’ї, де є дитина з особливими потребами).

Діяльність «Пара-Тет» організована за двома основними напрямками: театральна майстерність з ведучими, акторами міста Лева та арт-терапія з педагогом Європейської школи. Результат роботи у вигляді театралізованого перформансу та мистецької виставки очікуватиме на мешканців міста через три місяці після старту проекту.

Проект реалізується за партнерства ГО «УМСА Львів», «КримСОС» та за підтримки Мальтійської служби допомоги. Організатори впевнені, що реформи й трансформації слід починати з мислення людей, а суспільство мусить стати подібним на фешенебельний готель, який готовий задовільнити потреби будь-кого.

Реєстрацію на участь у інноваційному проекті «Пара-Тет» продовжено до 15 травня включно.

Деталі за телефоном: +38 (093) 020-52-00 – Аліна;

Сторінка у Facebook: www.facebook.com/paratetproject

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top