Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Українська влада робить велике упущення, не дбаючи про ЗМІ в ДНР та ЛНР – журналістка Валентина Ілліна

газети "Життя і слово" ЗМІ газети
Головне зображення ілюстративне

Новини

Українська влада робить велике упущення, не дбаючи про ЗМІ в ДНР та ЛНР – журналістка Валентина Ілліна

Нещодавно Українська православна церква та журналісти телеканалу РТБ за ініціативи Громадської ради при обласному управлінні міліції побували в зоні АТО. Вони возили бійцям продукти харчування та необхідні речі. Які є ЗМІ в ДНР та ЛНР та як вони живуть?

про ЗМІ в ДНР та ЛНР

Зібрану матеріальну допомогу волонтери везли для бійців окремого танкового батальйону, який знаходиться поблизу містечка Селідове, що на Донеччині. Речей і продуктів виявилося так багато, що ними поділилися ще й з мирним населенням. На запитання, як місцеві жителі сприйняли гостей із західної України Валентина Ілліна відповіла, що вони, звичайно, раді підтримці, але все одно вважають, що їх обстрілює українська влада. За спостереженнями рівнян, приблизно 70% жителів ДНР і ЛНР підтримують Росію, решта 30% – за Україну. На сприйняття реальності значно впливають російські та сепаратистські ЗМІ. Подорожуючи по зоні АТО, волонтерам лише один раз вдалося зловити хвилю українського радіо «Люкс ФМ». За висновками журналістки Валентини Ілліної, «українська влада робить велике упущення, не дбаючи про ЗМІ в ДНР та ЛНР». Також додала, що хлопці патріотично і войовниче налаштовані, але їм бракує чіткого розуміння, що відбувається. Вони не знають, чи це АТО, чи війна…

«Відколи ми почнемо все називати своїми іменами, відколи військовими операціями буде керувати не СБУ, а Міністерство оборони, відколи хлопці зможуть йти в наступ, відтоді розпочнеться рушійний процес на відступ Росії і її поразку» – за словами Валентини Ілліної, так вважає командир окремого танкового батальйону Петро Скиба.

Автор: Юлія КОРЕЦЬКАКоментарі
Вверх