Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

“Україна – єдина країна!” Саме під таким гаслом наші школярі розпочнуть новий навчальний рік

Новини

“Україна – єдина країна!” Саме під таким гаслом наші школярі розпочнуть новий навчальний рік

Міністерство освіти та науки України обрало тему першого уроку у новому навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах країни. Перші 45 хвилин у школах країни пройдуть під назвою “Україна – єдина країна”. Саме суспільно-політична ситуація та події останніх місяців і обумовили тематику першого уроку.

Метою першого уcbb802db5305fd359ec4b4efe59325376babf6e5року визначено формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку свободи, незалежної, демократичної та суверенної держави.

Під час уроку педагоги ознайомлять учнів з основними історичними подіями становлення державності України, акцентують увагу на патріотизмі та хвилиною мовчання вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні.

– Основний зміст Першого уроку має бути спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу, що її населяє. Важливо акцентувати увагу дітей на тому, що Крим та Донбас – це Україна, що люди, які проживають на цих територіях – громадяни України, – йдеться у повідомленні МОН.

Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх