Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

У Хомка вимагатимуть скасувати урочистості 9 травня

У Хомка вимагатимуть скасувати урочистості 9 травня

Політика

У Хомка вимагатимуть скасувати урочистості 9 травня

У Хомка вимагатимуть скасувати урочистості 9 травня

Рівняни будуть вимагати у мера міста скасувати урочистості 9 травня – з такою ініціативою виступають, зокрема, активісти громадського об’єднання “Захистимо Рівне”.

Інформацію поширила в соціальній мережі Фейсбук кореспондент каналу “Інтер” на Рівненщині Інна Білецька:

“ДРУЗІ! УВАГА! Є думка вимагати в Хомка заборони УСІХ заходів 9 травня. мова йде і про урочисте вшанування на цвинтарі. читайте, пишіть зауваження. є ще година, потім за підписами. на 14.45 до міськвиконкому кличемо усіх ТРАДИЦІЙНО НЕ БАЙДУЖИХ)) Зобов’язуємо приєднатись до вшанування ветеранів особистими візитами і просимо направити кошти, виділені на святкування на матеріальну допомогу ветеранам. Їх усього 14. для інфи” – йдеться у її повідомленні.

Також до інформації додано текст звернення до міського голови авторства активіста “ОПОРИ” Анатолія Бондарчука, під яким будуть зібрані підписи:

“Міському голові Рівного
Хомку В.Є.
Представників громадськості Рівного

ЗВЕРНЕННЯ

Трагічні події, що відбулися в Одесі 2 травня є свідченням того, що провокатори та сепаратисти не зупиняться ні перед чим заради розколу України. Головною зброєю ворогів України є страх та паніка, які мають дестабілізувати ситуацію в країні та дискредитувати владу. Як показує досвід останніх місяців, найбільш вигідною площадкою для втілення провокацій є масові заходи, під час яких важко виявити та нейтралізувати окремих осіб, що вчиняють протиправні дії.

У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в Україні, беручи до уваги заяви керівництва країни про можливість здійснення провокацій та терористичних актів на території України з метою дестабілізації ситуації та зриву передвиборчої кампанії, просимо скасувати проведення усіх публічних масових акцій 9 травня 2014 року та звернутися до суду щодо заборони будь-яких масових заходів на території міста в цей день. Звертаємо Вашу увагу на те, що більшість міст України вже прийняли відповідні рішення заради забезпечення правопорядку та спокою.”

ДжерелоFacebook

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top