Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чи у стані війни?

у стані війни

Новини

Чи у стані війни?

Контррозвідка звітує: Росія хоче вбити 100-200 людей і за півгодини ввести війська в Україну. І тоді Україна може опинитись у стані війни.

 
Про це розповів на брифінгу один з керівників контррозвідки СБУ Віталій Найда.

“Задокументовано переговори, які свідчать про те, що треба вбити 100-200 людей, і після цього через півтори години на території України з’являться танки та БТРи російської армії”, – додав він.

«Документально підтверджені матеріали Служби безпеки України свідчать про те, що у східній частині України відбувається широкомасштабна військова агресія Російської Федерації, яка здійснюється силами розвідувально-диверсійних груп ГРУ генштабу збройних сил РФ», – йдеться в повідомленні СБУ.


За даними спецслужби, ці групи, використовуючи важке озброєння, захоплюють будівлі правоохоронних органів, органів державної влади і місцевого самоврядування.

«Метою діяльності цих диверсійних груп є тероризування місцевого населення, зрив перемов у форматі Україна-США-ЄС-РФ і знищення українських правоохоронців», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що СБУ розпочало кримінальне провадження за фактом організації громадянином Росії Стрєлковим умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній  цілісності та недоторканності України,  проведенні  диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних регіонів нашої держави.

Джерело: ICTV, httр://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/index.

Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх