Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному знайдено 7 бетонних контейнерів з небезпечними речовинами(ФОТО)

Новини

У Рівному знайдено 7 бетонних контейнерів з небезпечними речовинами(ФОТО)

15 липня на вулицях Калинова і Грунтова виявили 7 бетонних контейнерів з небезпечними речовинами.

«Сьогодні, ми разом з жителями мікрорайону Боярка та Тинне виявили на вул. Калинова і вул. Грунтова поблизу «Плодорозсаднику» 7 бетонних контейнерів з небезпечними відходами. Не деяких з них відсутнє маркування, на деяких містяться написи «отрута», «небезпечно». Поруч знаходяться фруктові дерева плодорозсаднику і посіви дикої коноплі.
Розуміючи, яку небезпеку можуть становити ці контейнери для жителів прилеглих мікрорайонів , – викликав разом з активістами «Час -ДІЙ» і депутатом Рівнеради Олегом Карпяком спецструктури МНС і МВС», – пише депутат Рівненської міської ради Олександр Лащук .
«Ці контейнери з`явились, за словами місцевих жителів в лісозмузі нещадавно, і швидше за все до цього свавілля причетні колишні керманичі Рівненського району. На одному з контейнерів при зовнішньому огляді було виявлено підтікання невідомої хімречовини.
Зараз на місці еконебезпеки працюють відповідні служби.
Власники контейнерів не зголосились, проте на місце події приїхав колишній керманич Рівненського району Микола Свінтозельській. Він в розмові зі мною повідомив, що ці отруйні блоки зі всієї області. На моє запитання, хто власник і хто ці контейнері, привіз Микола Свінтозельський повідомити не зміг»,- написав Олександр Лащук.
Фото 4влада
kvartiraarenda.com.ua/
Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top