Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному затримали “банківського крота”

Реклама

Рівне

У Рівному затримали “банківського крота”

Працівники СДСБЕЗ (Державної служби боротьби з економічною злочинністю) Рівненського міського відділу задокументували злочинну діяльність старшого спеціаліста з операційно-касового обслуговування в одній із банківських установ Рівного, яка за два роки вчинила розтрату в особливо великих розмірах.

– Окрім іншої роботи в обов’язки жінки входило розвантаження та завантаження касет банкоматів. Саме цим вона і скористалася, – зазначив начальник СДСБЕЗ Рівненського МВ Валерій Росквас. – Зловживаючи своїм службовим становищем, старший спеціаліст здійснювала ці операції одноособово без участі інших матеріально-відповідальних осіб, які повинні були брати участь у цьому процесі, що дозволило їй безперешкодно недозавантажувати касети банкоматів.

Відносно зловмисниці слідчі відкрили кримінальне провадження передбачене частиною 5 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Наразі жінці вже оголосили про підозру у вчинені даного кримінального правопорушення. Відповідно до санкції статті їй загрожує відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Про це повідомляє УМВС в Рівненській області.

 

Реклама
Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх