Колона – Cайт громадської журналістики

У Рівному відбувся молодіжний фест “Рівне активне”

Театральна площа. Рівненський Драм Театр

У неділю, 2 листопада, у рамках фестивалю “Рівне Активне” відбувся Ярмарок громадських організацій м. Рівне. Але не тільки господарі свята презентували свою діяльність, а й гості нашого прекрасного міста: відвідали фестиваль волиняни та київські активісти.

Нинішню подію відкривав Тарас Тарасов, який “запалив” усю глядацьку аудиторію. Після його виступу представники усіх організацій мали змогу розповісти про свою діяльність, а також відзвітуватись про успішно проведені власні проекти та заходи. Зокрема, гості дійства мали змогу дізнатись про такі організації, як “Пласт”, “Молодь-ДІЄ”, Національний природний парк “Дермансько-Острозький”, “Екоклуб», “Зеленька”, “Лікарняні клоуни”, Джаз-клуб “ДжЕм” та інші.

Після Ярмарку громадських організацій, усі бажаючі спробували свої вміння у різноманітних майстер-класах.

Продовження фестивалю відбулось у Галереї європейського живопису “ЄвроАрт”, у рамках якого відбулась вечірка під назвою “Ковток Рівного”.

І перед самим закриттям дводенного фестивалю усі присутні мали змогу насолодитися музикою від рок-гурту “MANGUST” у кафе-бар-клубі “Джем”. Завершився фестиваль феєричним фаєр-шоу.

Exit mobile version