Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному започаткували проект “Працевлаштуй воїна АТО»

АТО

У Рівному започаткували проект “Працевлаштуй воїна АТО»

Працевлаштуй воїна АТО

Після демобілізації багато військових стикаються з різноманітними проблемами мирного життя, найперша з яких – працевлаштування. У Рівному запропонували варіант, як подолати цю проблему. «Працевлаштуй воїна АТО» – це громадська ініціатива, започаткована «Правим Сектором», що відразу отримала схвалення в громадських та політичних організаціях.

«Ми прагнемо допомогти людям, які пройшли бойові дії в різних підрозділах, добровольчих чи ЗСУ, демобілізувалися і мають складнощі з подальшим працевлаштуванням, пояснюють організатори проекту,Ми не здійснюємо мрії про круту роботу. Ми не панацея від бід. Ми просто допомагаємо знайти можливість вижити нашим героям в період кризи.»

Головна ідея акції “Працевлаштуй воїна АТО” – це можливість роботодавцю та демобілізованому знайти одне одного. Колишні військові можуть слідкувати за вакансіями, які пропонують підприємці. Керівники ж фірм та підприємств можуть підбирати собі кадри з колишніх військових, переглядаючи резюме. Мета проекту є аполітичною, адже найголовніше – допомогти тим, хто охороняв наш спокій.

«Ідея створити акцію виникла спонтанно. Поштовхом стала проблема демобілізованих – вони повернулися із зони АТО і не змогли поновитися на попередніх місцях роботи або ж знайти нову вакансію, – розповідає координатор ініціативи, активіст Ігор Люлька. Допомога надаватиметься всім без винятку демобілізованим, у тому числі добровольцям. 

Хлопці, які мають повернутися із зони АТО, – справжні герої. Вони не сиділи за чаркою в барах і ресторанах, а ризикували своїм життям, захищаючи Батьківщину. Тому зараз, як ніколи, ми їм маємо допомогти та максимально підтримати. І акція «Працевлаштуй воїна АТО» – це найменше, чим ми можемо допомогти», — зазначив лідер «Правого сектора» Рівненщини Роман Коваль.

До ініціативи долучилися вже 32 підприємці з усієї області, готові приймати демобілізованих на різні вакансії.

За вакансіями та резюме демобілізованих можна слідкувати на сайті – atowork.rv.ua.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top