Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

У Рівному повна мобілізація на Київ

У Рівному

Новини

У Рівному повна мобілізація на Київ

У Рівному, 20 січня, на рівненському майдані Незалежності відбулось Народне віче. Незважаючи на морозну погоду та снігопад на головну площу міста вийшли півтисячі рівнян.

Громадський активіст Зураб Кантарія оголосив про початок економічного тиску на представників правлячої верхівки у вигляді бойкоту товарів вироблених підприємствами, які належать представникам Комуністичної партії та Партії регіонів. А також проводити бойкот закладів та офісів їхніх фірм і підприємств.

На сцені виступив священик Української греко-католицької церкви Іван Хміль та прочитав молитву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рівняни вийшли на протест проти диктатури Януковича

– Христос робить нас людьми і без Бога, ні до порога. Почнімо з молитви до Господа Ісуса Христа. Щоб Бог, благословивши нас, просвітив наш розум і щоб ми говорили не емоціями, а правдою. Правдою, якою є Христос. Христос був зі своїми учнями до кінця і терпів холод, голод і зневагу. Також Біблія вчить нас, що не можна відповідати насильством на насильство. Будь яка зла дія породжує протидію.

Громадський активіст Олексій Хахльов закликав рівнян їхати на барикади, адже саме там вирішується до України.

– Досить балачок. Хватить, наговорились. Сьогодні вже розпочався всеукраїнський спротив, це боротьба^ за себе, за своє майбутнє, за свою державу. Нам потрібен один лідер. Нам сьогодні тут у Рівному треба подумати, хто буде лідером у Києві. Нам потрібно вирішити хто очолить українську боротьбу, український спротив. Нам потрібно об’єднатись. Інакше нас кожного переможуть. Давайте всі поїдемо на Київ, сьогодні там вирішується доля України. Спротив сьогодні там, у Києві, на барикадах. Після віче ми організовуємо першу поїздку, добровольці можуть прийти і записатись. Закликаю всіх залишити всі свої особисті справи та поїхати до Києва на барикади. Слава Україні, – сказав Олексій Хахльов.

У Рівному наа сцені виступили також і інші активісти, які закликали всіх до активних дій та їхати до Києва. Саме такий план дій озвучили громадські активісти на Народному віче.

Ольга Піхун, Віта Рижук

Джерело: Сайт чесних новин ВСЕ

 Новини Рівного

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top