Динамо програло Шахтарю в рамках 34 туру чемпіонату України з футболу, не оновило історичний рекорд, але стало чемпіоном достроково.

Динамо, не зважаючи на свій основний склад, не змогло перебороти донецький Шахтар, що виступав у другому складі, в рамках матчу 34 туру чемпіонату України з футболу.

2 м’ячі Едуардо, м’яч Нема, бійка та 3 червоні картки – результат матчу.

На 80 хвилині після святкування третього голу Шахтаря, динамівець Андрій Ярмоленко розпочав бійку з донеччанами, за що отримав червону картку. Також червону показали Тарасу Степаненку із Шахтаря та Олександру Кучеру, який разом з іншими запасними гравцями клубу долучився до конфлікту.

Гру переривали загалом тричі – двічі в першому таймі через димові завіси, яку влаштували вболівальники, і через бійку. Арбітру Можаровському довелося компенсувати загалом 9 хвилин до першого та другого тайму.

Крім того Динамо уже не зможе перевершити власний історичний рекорд – найменшу кількість пропущених за сезон м’ячів – 9. З урахуванням сьогоднішніх трьох м’ячів київський клуб уже пропустив 10 голів у нинішньому сезоні. Хоча динамівці гарантували собі чемпіонство – за 2 тури до кінця чемпіонату вони мають перевагу над тим же Шахтарем, що наразі посідає другу сходинку в турнірній таблиці, в 7 очок.

При цьому Шахтар гарантував собі Лігу Чемпіонів на наступний сезон.

Матеріал було оновлено та уточнено – ред.

Автор: Андрій Логащук