Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Луцьку збирають петицію за створення парку життя (VITAPARC)

Західна Україна

У Луцьку збирають петицію за створення парку життя (VITAPARC)

На сайті Єдиної системи місцевих петицій триває збір підписів для того, щоб у Луцьку було створено, так званий парк життя – VITAPARC.

Петицію було створено Петрочуком Дмитром, 27 травня. Наразі зібрано всього 28 підписів, а потрібно триста. Текст петиції:
Петиція передбачає створення у центральному парку Луцька так званої стежини VITAPARC (парк життя) – це дистанція, яка долається на свіжому повітрі в пішому порядку або бігом з можливістю виконання додаткових фізичних вправ на спеціально обладнаних станціях фізкультурно-оздоровчого призначення та набуття навичок орієнтування на місцевості. Станції являють собою елементарні об’єкти тренажерного типу (пеньки, колоди, перекладина, стовпці тощо), які будуть виготовлені з природних матеріалів (дерево) та органічно вписуватимуться в ландшафт парку. Встановлені станції передбачають можливість виконання фізичних вправ із різним ступенем складності, що дає змогу їх використовувати людям будь-якого віку та фізичної підготовки. Біля кожної станції буде встановлена інформаційна таблиця з візуальним роз’ясненням способу виконання вправи. Вона може стати популярною і під час прогулянок сімей з малими дітьми, і пробіжок лучан парком, і для проведення практичних занять з основ орієнтування на місцевості. VITAPARC постійно пропагуватиме здоровий спосіб життя серед відвідувачів парку.
вітапарк
Кожен бажаючий може підтримати дану петицію ТУТ.
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх