Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Луцьку волонтери відкрили соціальний магазин для українських воїнів

Реклама

АТО

У Луцьку волонтери відкрили соціальний магазин для українських воїнів

Це – ідея громадської організації “Самооборона Волині”, волонтери якої вже понад рік допомагають для мобілізованих та добровольців на сході України. Держава ніби і забезпечує своїх солдатів, але коли доходить до справи родинам та друзям солдатів приходиться купувати амуніцію самим.

В соціальному магазині від “Самооборони” армійська амуніція продається за ціною собівартості. Для того щоб придбати в магазині речі люди мають показати документ, що засвідчує, що особа є військовослужбовцем. Активістам допомагають люцькі бізнесмени.

Один з них віддав активістам у користування власний вагончик. Другий дав у кредит декілька наборів військового одягу, який він закуповує за кордоном. Також безкоштовно будуть допомагати лише тим батальйонам, що перебувають на передовій. Для них амуніцію купуватимуть за зібрані лучанами кошти, та передаватимуть речі лише в руки військовим. З незначною різницею в ціні речі в магазині зможуть купувати і цивільні люди, це зроблено для того, аби продавець магазину отримував зарплату та на оплату за світло.

фото. www.volynnews.com

Сайт громадської журналістики

Реклама
Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх