Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У Гощі на Рівненщині 120 ветеранів АТО зібрались на відверту розмову

У Гощі на Рівненщині 120 ветеранів АТО зібрались

Західна Україна

У Гощі на Рівненщині 120 ветеранів АТО зібрались на відверту розмову

У Гощі Рівненської області місцева влада запросила до відвертої дискусії з проблемних питань майже 12о ветеранів АТО. Минулої неділі більше двох годин  тривали збори ініційовані громадською організацією «Гощанська районна спілка ветеранів учасників АТО». Найбільше ветеранів цікавило вирішення проблемних ситуацій з виділенням земельних ділянок, отримання гарантованих державою пільг, оздоровлення і лікування, покращення їх житлових умов.

У Гощі на Рівненщині 120 ветеранів АТО зібрались

На непрості запитання відповідали голова громадської організації «Гощанська районна спілка ветеранів учасників АТО» Валентин Коновалюк, Гощанський селищний голова Микола Панчук, начальник Гощанського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області Анатолій Цідилко, військовий комісар Гощанського ОРВК Рівненської області Сергій Названов, заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Олег Жовнір, в.о. начальника управління Держгеокадастру в Гощанському районі Олександр Ковалець.

Також на заході обговорили питання щодо місця встановлення у селищі Гоща пам’ятного знака борцям за волю та незалежність України. Присутні бійці висловились за встановлення пам’ятника на площі Героїв Майдану поруч з обеліском загиблим односельчанам у роки Другої світової війни.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх