Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

У червні на Західній Україні двічі порушували свободу слова

Головне зображення ілюстративне

Західна Україна

У червні на Західній Україні двічі порушували свободу слова

За минулий місяць на території Західної України було двічі порушено свободу слова. Один випадок зафіксовано на Волині інший на Закарпатті.

Фіксацію порушень проводить Інститут масової інформації, який здійснює щомісячний моніторинг «Барометр свободи слова» по усій Україні.

Взагалі за червень 2018 року було зафіксовано 9 випадків порушень свободи слова в Україні, з них два у західних регіонах країни.

У Волинській області у виданні «Волинська правда» повідомляли про DDoS-атаки на їхній сайт. Через, що сайт ставав недоступним для читачів. Сайт навіть був заблокований на певний термін, про те наразі уже знову доступний.

У Закарпатській області селяни не пускали журналістів «Стоп корупції» у ліс де вони разом з експедицією екоінспекторів проекту «Лісова варта»,  повинні були перевірити чи справді дерева на ділянці поблизу селища Усть-Чорна підлягають суцільно-санітарній вирубці. Внаслідок чого представниками «СтопКору» було викликано поліцію та написано заяву про перешкоджання журналістській діяльності.

Де ще в Україні фіксувалися порушення свободи слова дивіться в інфографіці ІМІ:

Відкрити матеріал
Реклама
Loading...
Читайте також:


Вверх