Турчинов заявив про можливість заборони КПУ

Про це він сказав під час засідання Верховної Ради.

Таким чином він відреагував за виступи Петра Симомоненко, який звинуватив владу в організації різанини в Одесі, порівнявши її з інквізицією, обізвав правоохоронців з західних областей і Нацгвардію “головорізами” і заявив, що вони нібито розстріляли “мирну демонстрацію в Маріуполі”.

У відповідь спікер попросив вимкнути мікрофон Симоненка і заявив, що позбавляє його слова.

“В Маріуполі злочинці-терористи напали на управління внутрішніх справ, вбивали міліціонерів і саме їх захистила рота десантників!” – пояснив Турчинов, назвавши Симоненка брехуном.

“Брехунам не місце в парламенті!.. Ідіть брехати в інше місце!” – вигукнув він у відповідь на зауваження невдоволених комуністів.

За словами в.о президента, його вразив цинізм КПУ.

“Симоненко повторює брехню і пропаганду, які поширюють російські засоби масової інформації, в тому числі й на Захід. Це цинічна брехня!” – обурився Турчинов.

“Я буду звертатися до Міністерства юстиції, є дуже багато матеріалів щодо співучасті Комуністичної партії в організації терористичної і сепаратистської діяльності”, – заявив він.

“Я би просив Міністерство юстиції розглянути це питання й за наявності доказів подати до суду матеріали щодо заборони Компартії України”, – сказав в.о. президента.

Українська правда

Автор: Сайт громадської журналістики