Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Троценко Андрій – зразковий очільник області чи лобіст?

Новини

Троценко Андрій – зразковий очільник області чи лобіст?

Троценко Андрій Володимирович  – зразковий очільник Івано – Франківської області чи лобіювант ітересів   “Смарагд Прикарпаття” ?! Народився очілиник    1 квітня 1975 в Дніпропетровську. В 1976 році переїхав в м. Надвірна Івано-Франківської області. Закінчив Надвірнянську ЗОШ-1 з відзнакою. В 1997 — закінчив Чернівецький університет, економічний факультет, спеціальність «фінанси і кредит».

В 2003 р. розпочав бізнес — створив ТзОВ «Смарагд Прикарпаття» — успішне мильне виробництво з виготовлення господарського мила за модернізованою вітчизняною технологією: до 2006року були головними постачальниками мила Укрпошті, Укрзалізниці та іншим комерційним і державним компаніям.

З 2004 року член ВО “Батьківщина ” . Так після втупу в партію Троценко став помічником народного депутата Дмитра Шлемка. Тоді ж був призначений на посаду начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області. images (1)

У 2010 році залишив всі посади та повернувся до правління  корпорацією  «Смарагд Прикарпаття» . До теперішнього часу працював директором мильного виробництва.

Депутат облради. В минулому скликанні був головою постійної комісії з розвитку підприємництва і бізнесу. В теперішній раді – очолюю комісію з екології, рекреації і туризму.

З 2 березня 2014 року – очолив  Івано-Франківської обласної державної адміністрації .

 Пане Андрію, наскільки несподіваним для вас було призначення?

Досить несподіваною була ця пропозиція, це рішення. Бо розглядалися досить поважні кандидатури, навіть кандидатури нардепів – Гладія, Шлемка. Але вони відмовилися. Я мусив погодитися. Це було потрібно для того, щоби втрималася парламентська коаліція, щоб не втрачати жодного бійця в парламенті. А якби Василь Гладій погодився, бо його кандидатура була схвалена більшістю, то ще й треба було би робити довибори і таке інше.

 

– Ви ці три місяці  перед призначенням ви були більше в Києві чи Франківську? Чи відомо вам, що робиться у нас тут – БТР-и вже їздять по місту і так далі – і чи не страшно сідати в цей кабінет, намагатися управляти цими людьми?

Коли я йшов на цю посаду, я єдине, що просив – щоб я мав сильне плече. Бо якщо наші київські колеги залишать мене один на один з усіма тими проблемами, що зараз тут є… ну, я не песиміст, але це буде титанічна робота, яка зможе руйнувати людину просто фізіологічно, розумієте… Тому моя вимога: сильне плече має бути як збоку «Батьківщини», так і збоку «Свободи», «Фронту змін», УДАРу. Мене запевнили, що, якщо я погоджуюся, то така підтримка буде. І я щиро вірю, що так справді буде.

– Вас вважають близьким до групи Приват Ігоря Коломойського. На це плече також сподіваєтеся?

Я одразу даю чітку відповідь: я жодним чином – категорично не будем говорити – не пов’язаний з групою Приват. Прив’язують мене виключно через батька. Так, дійсно, мій батько, будучи колись заступником директора «Нафтохіміка Прикарпаття», як дуже потужний фахівець в нафтовій сфері був запрошений до Києва Ігорем Палицею, де працював виключно на технічних посадах. Тобто не відповідав ні за кошти, ні за якісь рухи, ні за політичні моменти. Тобто це високоефективний, фаховий, технічний працівник. Працівник рівня заступника.

Жодного відношення до групи Приват, жодного протекторату абсолютно немає.

Дружина Андрія Володимировича  — асистент на кафедрі англійської філології, кандидат наук.

Вважаємо за доречне додати, що Андрій Троценко – син знаного в нафтовій галузі Володимира Опанасовича Троценка, який у 1998-2003-му роках працював першим віце-президентом з комерцiйно-фiнансових питань, президентом, головою правлiння, технiчним директором ВАТ «Нафтохiмiк Прикарпаття». У 2003-2007 рр. батько новопризначеного голови ОДА став заступник голови правлiння з переробки нафти і газу ВАТ «Укрнафта». З липня 2011 р. й донині Володимир Троценко очолює департамент будівництва та науково-технічної політики ПАТ «Укрнафта». Нагадаємо, ПАТ «Украфта» і «Нафтохімік Прикарпаття» контролює група Приват олігарха Ігоря Коломойського.

Молодший брат Андрія Троценка Юрій у 2011 році став начальником відділу державної виконавчої служби Івано-Франківської області.

Тако ж не визначеним залишилось питання благодійної організації «Екологічний форум Прикарпаття» . Адже більшість джерел стверджує , що головою правління є  Троценко , але сам очільник зазначив що гловою правління фонду є його дружина ?!

 

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх